Kâbuslara hazır mısınız?

Etkileşimli Korku Hikâyeleri, kahramanlarının siz olduğu 7 öyküden oluşan bir koleksiyondur. Self ve Palyaço Evi’nin yapımcısı Ahmet Kâmil Keleş tarafından yazılmıştır. Kendi Maceranı Kendin Seç hikâyelerinde olduğu gibi, verdiğiniz kararlar oyunun gidişatını değiştiriyor ve sizi farklı sonlara götürüyor. Çeşitli şeytani varlıklarla karşılaşacaksınız (insanlar da varlıktır, evet).

Hikâyeler

Oyuncak Bebek, tipik bir lanetli oyuncak bebek hikâyesi gibi başlayıp farklı bir sonla biten bir öykü.

Cenaze Sonrası modern bir gotik öykü. Üç gün önce ölmüş oğlunuz tarafından yazıldığı iddia edilen gizemli mesajlar almaya başlıyorsunuz.

Kristal Kafatası‘nda kızı hasta bir kralsınız. Mucizevi bir kristal kafatasından haberdar oluyor ve onu sarayınıza getirtiyorsunuz. Ama adamınız sizi kafatasının lanetli olabileceği konusunda uyarıyor.

Toprak Altındaki Kötülük’te, hayal edilemeyecek kadar korkunç bir kötülüğü piknik yaptığınız ormanda, toprağın altında keşfediyorsunuz.

Kristal Kafatası II’de bu sefer bir milyardersiniz. Gizemli kristal kafatasını satın alıyorsunuz ve o sizinle konuşuyor. Size şu ana kadar hiçbir ölümlünün tadamadığı zevkleri vaat ediyor, ama sizden bir talebi var.

Sonsuz Döngüde Delilik, ne yaparsa yapsın her sabah aynı depresif güne uyanan bir adamın hikayesi. Ölmek istiyorsunuz, ama her öldüğünüzde gün yeniden başlıyor. Yaptığınız hiçbir şey kalıcı değilken akıl sağlığınızı ve ahlaki değerlerinizi koruyabilir misiniz?

“Ouija” isimli hikayede ölü eşiniz olduğunu düşündüğünüz bir varlıkla Ouija tahtası ile iletişim kuruyorsunuz, böyle bir şeyi asla yapmamanıza dair aldığınız uyarılara rağmen.

Tüm hikâyelerin birden fazla sonu vardır.